توضیحات:

: با استفاده از این بازی معمایی می توانید حافظه و ذهن خود را تقویت کرده و باهوش تر شوید. چندین بازی کوچک در این بازی گنجانده شده اند که با انجام آنها می توانید مهارت های ذهنی خود را ارتقا دهید. از دیگر ویژگی های جالب این بازی ، امکان انتخاب دسته بندی بازی ها از میان موضوعات گوناگون نظیر بازی های ریاضی ، منطقی و دقت می باشد.

ذهن شما همانند بدن شما ، نیاز به تمرین و پیشرفت دارد ، و بازی «اسمارتر» توانسته این تمرینات را در قالب یک بازی جذاب به شما ارائه کند. با استفاده از این بازی ها ذهن شما تحریک شده تا فعالیت بیشتری بکند و بتواند معما ها و چالش های بازی را حل کند. البته این چالش ها طوری طراحی شده اند که شما را جذب خود کنند و به هیچ وجه احساس تکراری و خسته کنندگی به شما دست ندهد.

بازی اندرویدی Smarter که توسط استودیو بازی سازی Laurentiu Popa طراحی و ساخته شده است ، تاکنون بیش از ۱ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته امتیاز بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای ۳ سال می باشد.
امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی معمایی اسمارتر –  Smarter :

★ ارائه ۹ دسته بندی مختلف برای آزمایش و بهبود قدرت ذهنی شما.

★ کمک به افزایش دقت ذهنی.

★ بازی باعث افزایش توانایی شما در تمایز رنگ های مشابه و مرتب کردن رنگ ها به روشی جالب می شود. حالت کور رنگی را هم می توان در بخش تنظیمات فعال کرد.

★ ارائه بازی های مختلف برای افزایش قدرت حافظه.

★ ارائه مراحل مختلف برای انجام تمارین ریاضی به روشی جذاب و سرگرم کننده.

★ ارائه بازی های مبتنی بر منطق. سطوح مختلف با انواع تست های منطقی مانند عبارات صحیح و نادرست، تفکر خارج از محدوده و انواع مختلف تصویر که ذهن شما را به فکر می اندازد.برنامه های درخواستی و یا پیشنهادی خود را به ما اطلاع دهید

درخواست/پیشنهاد
x
بت اسپات