توضیحات:

: این اپلیکیشن برنامه های مختلفی را برای کمک به شما در کاهش وزن ، افزایش قدرت بدنی و بازیابی سلامتی جسمانی ارائه می دهد. تمامی برنامه های ورزشی ارائه شده به صورت دراز کش می باشند که همین امر باعث شده تا کاربران بتوانند تمامی تمرینات را در خانه انجام دهند. استراتژی های بکار رفته در تمرینات ، تاثیر بسزایی در چربی سوزی سریع خواهند داشت. کافیست تا روزی فقط ۷ دقیقه این تمرینات را انجام دهید تا در طی مدت کوتاهی به تناسب اندام مناسبی دست پیدا کنید.

دوره توصیه شده تمرینات ۳۰ روز می باشد و دارای ۳ سطح دشواری مختلف و طبقه بندی برای انواع وزن ها است. همچنین این تمرینات مناسب آقایان و خانم ها می باشد. از دیگر امکانات جالب این برنامه ، امکان شخصی سازی تمرینات می باشد تا بتوانید تمریناتی را که مناسبتر می بینید انتخاب کرده و آنها را روزانه انجام دهید. نیازی به باشگاه یا وسایل اضافی ندارید ، این تمرینات را می توانید در هر زمان و مکانی انجام دهید.

اپلیکیشن اندرویدی Plank Workout که توسط شرکت Leap Fitness Group طراحی و ساخته شده ، به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این برنامه تاکنون بیش از یک میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته امتیاز کم نظیر و خارق العاده ۴٫۹ از ۵ را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. کمتر اپلیکیشنی تا کنون توانسته چنین امتیاز بالایی را بدست بیاورد که همین امر نشان دهنده رضایت بالای افراد از تمرینات این برنامه می باشد.
امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی تمرینات ورزشی درازکش – Plank Workout :

★ چربی سوزی سریع شکم. تمرینات درازکش بیشترین تاثیر را در سوزاندن چربی شکم دارند. با انجام این تمرینات در مدت کوتاهی صاحب یک شکم شش تکه خواهید شد.

★ هسته بدن خود را تقویت کنید. تمرینات قدرتی این برنامه باعث می شود تا هسته بدنی شما در طی مدت ۳۰ روز قدرتمند تر شود.

★ کاهش درد کمر : تمرینات ارائه شده باعث تقویت عضلات کمر و کاهش درد در این ناحیه و ستون فقرات می گردند.

دانلود فایل نصبی نرم افزار با لینک مستقیم ۱۰٫۶ مگابایتبرنامه های درخواستی و یا پیشنهادی خود را به ما اطلاع دهید

درخواست/پیشنهاد
x
بت اسپات